KONST / Litografier / Silkscreen 16279323
nr 1627 9323
Silkscreen
Poul Janus Ipsen (1936) & Bent Karl Jacobsen (1934-2004), "42nd St". Signerad, numrerad 73/150, daterad -76. Bildmått: 51x51 ca, yttermått inklusive ram: 65x64 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 juni 2024
kl 19:52:17
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor