KONST / Litografier / Silkscreen 16279323
nr 1627 9323
Silkscreen
Poul Janus Ipsen (1936) & Bent Karl Jacobsen (1934-2004), "42nd St". Signerad, numrerad 73/150, daterad -76. Bildmått: 51x51 ca, yttermått inklusive ram: 65x64 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 juni 2024
kl 19:52:17